درباره ما

درباره ما

تکیه بر سه دهه تلاش و دانش فنی متخصصین شرکت تولیدی صنعتی توان جم که با سرمایه گذاری وسیع در بخش توسعه تجهیزات صنعتی در فضایی افزون بر 3 هزار متر مربع با شماره ثبت 12937 آغاز به کار کرده و موجب شده هم اکنون با تولید بیش از 50 نوع محصول مانند انواع رگلاتورهای صنعتی و پزشکی، تورچ های جوشکاری تیگ/میگ مگ و پلاسما، انواع گرمکن های افقی و عمودی گاز دی اکسید کربن با قابلیت های حرارتی متفاوت، انواع فلش بک، واحد مراقبت، تصفیه هوا و … راه اندازی مجهزترین آزمایشگاه کالیبراسیون به منظور تست و کنترل در بخش فشار و فلوی سیالات گازی جایگاهی مهم در صنعت کشور داشته باشد.

چشم انداز ما

-توجه و رعایت الزامات قانونی و استانداردهای ملی و بین المللی مرتبط با فرایند های سازمان و تولید محصولات مربوطه

-افزایش گستره و انواع محصولات تولیدی

-ایجاد فضای امن و سالم برای وحدت و هماهنگی هرچه بیشتر بین کارکنان شرکت

اهداف ما
-درک و توجه جدی به نظرات و خواسته های مشتریان و تامین آنها در چارچوب الزمات قانونی موجود. -ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات پس از فروش -ارتقاء نفوذ محصولات شرکت توان جم در بازار و رقابت برای حذف محصولات خارجی از بازار مصرف داخل کشور.

آمار پشت کیفیت ما

شرکت تولیدی صنعتی پزشکی توان جم تولید کننده انواع ریگلاتورهای  پزشکی و آزمایشگاهی به منظور ارتقاء کیفیت تولیدات شرکت و انتباق با استاندارد های ملی و بین المللی روز و استفاده از فن آوری دستگاههای پیشرفته تر تراشکاری در تولید قطعات در جهت جلب رضایت مشتریان خود که بیماران و جوشکاران را شامل شده و نیز موفقیت بیشتر در عرصه بازار رقابت در صنایع پزشکی و فلزی و افزایش میزان فروش محصولات ، اهداف زیر را تنظیم نموده و مدیریت بمنظور حفظ اثر بخشی و رعایت الزامات استاندارد 13485 خود را متعهد به اجرای آن میداند.

کیفیت محصولات
0
تنوع محصولات
0
خدمات پس از فروش
0
سرعت در ارسال
0

our incredible team

کارگردانان توان جم

جناب آقای کورش الحاکی
CEO

موسس و مدیر عامل شرکت توان جم

جناب آقای دکتر طاقدیس
رئیس هئت مدیره

رئیس هیئت مدیره و مشاور شرکت توان جم

جناب آقای امیر الحاکی
مدیر فروش و بازرگانی

متخصص بازرگانی ، بازاریابی و بازارسازی

جناب آقای مهندس احسان الحاکی
مدیر تولید

مدیر تولید و عضو هیئت مدیره

جناب آقای دکتر جولایی
سرپرست پشتیبانی فنی

سرپرست پشتیبانی فنی و عضو تیم R & D

milestones

تاریخچه شرکت

تکیه بر سه دهه تلاش و دانش فنی متخصصین شرکت تولیدی صنعتی توان جم که با سرمایه گذاری وسیع در بخش توسعه تجهیزات صنعتی در فضایی افزون بر 3 هزار متر مربع با شماره ثبت 12937 آغاز به کار کرده و موجب شده هم اکنون با تولید بیش از 50 نوع محصول مانند انواع رگلاتورهای صنعتی و پزشکی، تورچ های جوشکاری تیگ/میگ مگ و پلاسما، انواع گرمکن های افقی و عمودی گاز دی اکسید کربن با قابلیت های حرارتی متفاوت، انواع فلش بک، واحد مراقبت، تصفیه هوا و … راه اندازی مجهزترین آزمایشگاه کالیبراسیون به منظور تست و کنترل در بخش فشار و فلوی سیالات گازی جایگاهی مهم در صنعت کشور داشته باشد. ​

خرداد1374

احداث خط تولید پزشکی

احداث خط تولید محصولات پزشکی

خرداد1374

کارخانه

احداث کارخانه تولیدی محصولات صنعتی

فروردین1372

تاسیس

تاسیس شرکت توان جم

    Cart